HEMEN ARAYINIZ: +90 342 360 61 59
Büroçil Ofis Mobilyaları - Kurumsal

KURUMSAL

Biz Kimiz ?

Büroçil Ofis Mobilyaları

Kaliteden ödün vermeden müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız. Çözüm odaklı yaklaşım ve zamanında teslimat ve hızlı montaj ile müşteri memnuniyetini esas almaktayız. Kurumsal Başarılı bir markanın sağlam temellerini bilgi ve tecrübenin oluşturduğuna inanan ve ofis mobilya sektöründe Gaziantep’in önde gelen markalarından olan büro çil olarak “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" prensibini esas alarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız. Kaliteden ödün vermeden Ar-Ge çalışmaları, ürün kalitesi, satış sonrası servis hizmetleri ve müşteri memnuniyetine verdiği değerle öne çıkmaktayız. Tüm ekibinizin için verimli çalışabileceği alanlar oluşturmaktayız. Çalışma, ağırlama ve karşılama alanlarınızı en iyi hale getirmek için çabalamaktayız. Hızlı teknik servis ve hızlı montaj ekibimizle müşterilerimize en hızlı en iyi hizmeti vermekteyiz. Tasarımlarıyla olduğu kadar malzeme seçimi ve standart kalitesiyle de modern tarzını iş yerlerine taşıyan, rahat, modern ve şık görünüme sahip olmanız için elimizden geleni yapmaktayız. Yenilikçi ve özgün bakış açımızla markanıza değer katmaktayız. İlham veren mekanlar tasarlamanın; yaratıcı düşünce ve dünyadaki gelişmeleri takip eden ve kendini sürekli yenileyen araştırmacı bir ekiple gerçekleşebileceğine inanmaktayız

Misyonumuz

Tarzını iş yerlerine taşımak isteyen müşterilerimize yenilikçi ve yaratıcı yönetim anlayışımızla kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak hizmet vermektir. Markaların Her bütçeye uygun ürünlerimizle tarzını yansıtmalarına yardımcı olmak.

Vizyonumuz

Ülkemizde ofis mobilyaları sektöründe önde gelen firmalardan olmak ve yaratıcı ve yenilikçi ofis mobilyalarının öncüsü olmaktır. Müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurarak en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

Neden Biz ?

Müşterileri memnuniyeti firma olarak ilk önceligimizdir...
Kaliteden ödün vermeden müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız. Çözüm odaklı yaklaşım ve zamanında teslimat ve hızlı montaj ile müşteri memnuniyetini esas almaktayız.
  • Kaliteli Ürün
  • Kaliteli Hizmet
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Çözüm Odaklı
  • Garatili Ürünler
  • Hızlı Teknik Servis
  • Hızlı Montaj Ekibi
  • Geniş Lokasyon Hizmeti

Ürünlerimizi Keşfet

© 2024 Büro Çil Ofis Mobilyaları. All rights reserved. mavikalem